Zkušenosti „Svět zdraví“

Dobrý den všem, prosím o Vaše názory a zkušenosti na Svět zdraví. Děkuji.

Jana Hájková

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Eliška H. odpovídá:

  Ahoj, já byla ve světě zdraví loni, pro rozbory, sestavení jídelníčku. Začala jsem hubnout, šlo to úplně samo 🙂 Teď jsem ve fázi, kdy už není třeba hubnout, za což jsem moc vděčná 🙂

 2. Pavlína Běčáková odpovídá:

  Moje váha mi začala vadit v běžném životě. zavázat si tkaničky na botách byl najednou problém a o oblečení ani nemluvím. Odmalička jsem sportovala a váhu nemusela nikdy řešit.Fakt, že mám sedavé zaměstnání společně se špatnými stravovací návyky se však projevil.Předem jsem vyloučila striktně dodržovat přesný jídelníček, vážení potravin atd. Zaujala mě nabídka Světa zdraví na bázi nutriční typologie a dlouhodobější spolupráce. Za půl roku se mi podařilo shodit devět kilo.

 3. Patricie Kalvodová odpovídá:

  Já se taky obrátila na jednu z poboček. Každý člověk je individualita a i jeho tělo je originální. Při konzultaci, zjištění potíží, analýzy těla a stanovení typu mého metabolismu vše vyhodnotili a navrhli mi plán, jak mám dosáhnout a udržet si ideální váhu a kondici. Byli to profesionálové.

 4. Ilka odpovídá:

  Mám s nimi naprosto tu samou zkusenost, co uvádí Patricie! Mohu jedine doporucit!

 5. Kocka odpovídá:

  Ja jsem byla zatim na dvouch konzultacich a jsem velmi spokojena, pristup pani konzultantky je velmi mily a umi i dobre poradit. 🙂 s jidelnickem na miru jsem taky spokojena tak uvidime jake budou vysledky kdyz se do toho pustim po hlave

 6. Petra Černocká odpovídá:

  Byla jsem taky na dvou konzultacích a velice mě to nadchlo. Hlavně mi poradkyně předem řekla, že se nesnaží u klienta jen nejprve snížit vodu v těle, aby klientům ukázali, jak co nejrychleji zhodí kila. Zaměřují se na takový postup hubnutí, kdy se nedostaví jojo efekt.

 7. Simča Mičulková odpovídá:

  Objednala, abych zhubla svá poporodní kila.Můj problém byl stejný jako u většiny maminek. Stále se staráte o to, aby správně jedlo vaše dítě, ale zapomenete se starat o to, abyste také správně nakrmila vlastní tělo.Konzultace s nutriční specialistkou mi moc pomohly. Byl mi sestaven jídelníček na míru, a tak začal můj tříměsíční program. Začala jsem jíst 5x denně, pít více tekutin, zařadila do jídelníčku více ovoce, zeleniny, naučila jsem se rozlišovat, kdy jíst bílkoviny, kdy jíst sacharidy, jaké používat tuky.Tímto chci moc poděkovat, že mi ukázali, jak správně a hlavně zdravě zhubnout kilogramy navíc.

 8. Andy odpovídá:

  Zdravim, chodila jsem do sveta zdravi po porodu, mela jsem pocuchanou psychiku a nebyla jsem schopna se sebou zacit neco delat. Pani me nakopla a motivovala me. Doporucila bych to kazdemu 🙂

 9. Dita Novotná odpovídá:

  Rozhodla jsem se, že musím něco udělat a žít trošku jinak, než dřív, kdy jsem se snažila obětovat všechno rodině a na mě nezbýval čas. Začala jsem myslet taky trochu na sebe a začala navštěvovat jejich pobočku, kde mi pomohli s jejich odborností opravdu zhubnout. Cítím se skvěle, mám spoustu energie, upravil se mi vysoký krevní tlak, se kterým jsem se už spoustu let léčila. Kompletně jsem musela vyměnit celý šatník, více se starám o sebe – manikúra, pedikúra, líčení, výlety s přáteli. V mém životě se objevil ještě někdo – člověk, kvůli kterému to všechno mělo cenu dělat. Rozumíme si skvěle, ve svém věku jsem s ním začala dokonce navštěvovat rockové koncerty a pronikám do tajů této skvělé muziky.

 10. Ivet odpovídá:

  Andy, prosímtě, v kterém městě jsi byla? 😉

 11. Andy odpovídá:

  Zdravim, ja chodila do Prostejova, velka spokojenost 🙂

 12. Ivet odpovídá:

  Jé, tak to mám shodou náhod docela kousek, asi nejblíž 🙂 Jak dlouho jsi tam chodila?

 13. Andy odpovídá:

  Chodila jsem tam dva měsíce, to mi stačilo, abych se sebrala a začala něco dělat.

 14. Petulinecka odpovídá:

  Mě pomohli. Nelituji, že jsem tam půl roku docházela. Sama bych to jááá, totiž nikdy nezvládla. Jsou to profesionálové, nebyly to peníze vyhozené zbytečně do vzduchu. Jejich speciální metoda, jak trvale zhubnout a to bez jojo efektu opravdu funguje.

 15. Blanka Bílovec odpovídá:

  no, já tam šla ze zoufalství, že už jsem se fakt nevešla do žádného oblečení. Ukázalo se, že výživová specialistka je velmi fajn ženská. Moc mi pomohla, naučila mě konečně pochopit, kde dělám největší nutriční chyby a proč pořád přibírám. Nyní žiji nový život, stále pomalu hubnu, jojo efekt nedorazil, cítím se lépe a moc mě to baví. I život mě začal víc bavit.

 16. Lejla Adamov odpovídá:

  Já nyní pravidelně docházím, sestavili mi dle mého zdravotního stavu a jiných parametrů jídelníček, každou návštěvu mě nutriční specialistka zváží, zjistí na spešl přístroji, kolik mám celkového tuku v těle a jak to de celkově dolů, je to makačka, bojuju. Jsou to profesionálové, práci dělají dobře a zodpovědně, ale nejvíc je to na mě samé. Už jsem zhubla 20 kilo, ale bojím se letošních Vánnoc.

 17. Karolínka Oslavany odpovídá:

  Šla jsem tam s naprostým pesimismem, že mně už nic nepomůže. Docházím tam půl roku a jsem velice nadšená. Sama bych ty kila dolů nezvládla. To co pro klienta udělají a jak mu dokážou pomoct je neskutečné. Doporučuji každému aspoň tu první nezávaznou konzultaci, aby jste zjistili, jak jejich pomoc funguje.

 18. Benediktka odpovídá:

  Já je navštěvovala, jejich služby jsou perfektní. Jen je potřeba zvládnout to nejtěžší, mít pevnou vůli!! A pokud pojedete podle jejich redukčního programu, který vám nastaví, není možné, abyste nezhubli.

 19. Luci odpovídá:

  Ahoj holky a finančně to vychází jak? Když si chci nechat sestavit kompletní program? Vyplatí se to??

 20. Lea odpovídá:

  U světa zdraví jsem byla v režimu dva roky zpátky a podařilo se mi dát dolů 18 kilo. Nebylo to jednoduché, chce to hrozně moc odříkání, ale když si člověk stanoví nějakou motivaci a kápne na dobrého poradce jako já, tak má půl úspěchu za sebou. Kdyby se mi nějaká kila nedej bože vrátila tak vím, že se k nim vrátím zpátky, protože moc dobře ví co dělají a jak mají člověku pomoct.

 21. Karlina odpovídá:

  Já teď využila akce na jejich diagnostiku organismu i s analýzou krve. Chci zhubnout, ale samotná to nedokážu, tak jsem si řekla, že by mohl ponoct výživový poradce.

 22. Bohdana odpovídá:

  Na stránkách svět zdraví jsem si pročetla spoustu příběhů jak jejich klienti zhubli. Nakoplo mě to a objednala jsem se na úvodní konzultaci.

 23. Bertula odpovídá:

  Svět zdraví neznám,ale dost jsem o něm slyšela a viděla naně reklamu. Nepotřebuji nikaj výrazně zhubnout, ale určitě k nim zajdu, chci upravit životosprávu.

 24. Silvie odpovídá:

  Já osobně si myslím, že peníze co narvete do poradců, kteří vám stejně podle mě nepomůžou, tak za ty si můžete koupit nějakou účinnou dietu. Mně by se třeba nechtělo chodit na nějaké převažování a kontroly, přijde mi to jako ztráta času.

 25. Ferry odpovídá:

  No, já jsem si taky myslela, že je to ztráta času, ale nakonec jsem zjistila, že je to jediný způsob, jak mít nad sebou kontrolu.

Přidat odpověď

Podobná témata