Yes Visage vlasy

Ahoj,

byla jste tam některé na prodloužení vlasů?

Jana

Odpovědi ostatních uživatelů

  1. Kača odpovídá:

    Ahoj, já jsem byla v salónu na prodloužení vlasů, je mi 20 let a když jsem si nechala přebarvit vlasy z hnědé na blond tak se mi časem začaly hodně lámat, třeba v polovině vlasu, a začaly mi i dost vypadávat, no na můj věk mi to přišlo šílené, že jsem skoro po měsíci měla skoro 3 chlupy na hlavě. Snažila jsem se vlasy zachránit maskami, kondicionéry na hodně zničené vlasy, ale moc to nepomáhalo, takže jsem si v salóně nechala vlasy zastřihnout a prodloužit, vlasy se mi tím i zahustily, protože mi vlastně přidali prameny do vlasů. Prodloužení vlasů v salónu je sice trošku dražší záležitost, ale mě nevadí si za kvalitu připlatit:)

  2. Simona odpovídá:

    A nemáš teď svoje vlasy zničené, když ti sundají prameny? Já s tím mám totiž špatnou zkušenost, že jsem měla svoje vlasy potom úplně odrovnané.

  3. Kača odpovídá:

    Hele, poprvé jsem měla strach, že budou zničený, protože kamarádky s tím měly špatnou zkušenost že měly vlasy v hrozném stavu. Ale musím říct že u mě je to právě naopak. Nevím jestli je to tou metodou jakou mi v salóně dávají a nebo tím jak se o vlasy starají, ale nemůžu si stěžovat..

Přidat odpověď