Solná jeskyně

Ahoj, dostala jsem poukaz do solné jeskyně kde jsem ještě v životě nebyla. Chtěla bych se zeptat co si tam mám vzít. A ještě bych se chtěla zeptat těch co tam chodí pravidelně jestli na sobě pociťujete nějaké změny. Pozitivní samozřejmě 🙂

Odpovědi ostatních uživatelů

  1. jana odpovídá:

    Mohu vřele doporučit jako prostředek relaxační, dále podpoří zvýšení imunity- v případě předcházení infekcím horních a dolních dýchacích cest a také případné plicních onemocnění / ne TBC/. Vzhledem v inhalaci zvýšeného obsahu soli ve vzduchu , doprovázené meditační hudbou a v některých solných jeskyních také jemná tlumená světla, která během doby v jeskyni mění barvu – jedná se o fototerapii lze doporučit. Během 45 min. si báječně odpočinete. Děti s sebou neberte, jednalo by se sice o nainhalování potřebných solí ale ne o psychoterapii. Nevydrží v poklidu sedět a i pro ně by se nejednalo o příjemný zážitek. Jen v popřípadě hromadných dětských skupin , kde si děti hrají.Některé jeskyně mají nachystané hračky.
    Jeskyni pečlivě vybírejte,. výborná je v Poděbradech v Zimních lázních. nedoporučuji v Praha 4, Klouboučnická ul.-vydýchaný vzduch, interiér nevlídný, ale obývací pokoj se stropním osvětlením a stěny obloženy solnými panely sice žluté a oranž. barvy, nenavozuje relaxaci.Příjemný zážitek a šťastnou ruku při výběru přeje Jana.

Přidat odpověď