Seznámení po internetu

Ahoj všechny šťastně zaláskované. Seznámila se některá z vás se svým partnerem přes internet? Už nějaký čas si s jedním mužem píšu, ale na schůzku stále sbírám odvahu. Přitom nemám problém se s muži setkávat. Asi je chlapa lepší potkat a hned se dát do řeči. Takhle stále řeším jestli jít na rande nebo ne.

Petra

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Lucie odpovídá:

  Seznámila jsem se po internetu jednou, a tudíž věřím, že i tento druh seznámení funguje. Doba jde kupředu.

 2. Hanka odpovídá:

  Se seznamováním po internetu mám ty nejhorší zkušenosti. Rozhodně tady nehledejte vážnou známost. Nabyla jsem dojmu, že jej používají pouze lháři, podvodníci, zlodějové a nactiutrhači. O solidního chlapa tady moc těžko „zakopnete“.

 3. žena 999 odpovídá:

  Komunikovala jsem s pánem pod nickem smisek-andel-certik asi 3 týdny. Představil se jako Lukáš Svoboda. Postupně se mi snažil namluvit, že je vdovec se dvěma dětmi, živí se jako cukrář a vyváží čokoládové bonbony do Evropy, vydělává 200 tis. měsíčně, má dům v Brně-Kohoutovicích a další v Řecku. Ve Francii má sestru, dceru v Rakousku, na zahradě růže a dva irské vlkodavy. Pokouší se člověka obalamutit tím, že slibuje dary pro vaše děti, pro vás, dovolenou, svatbu. Auto vám neukáže, protože prý se bojí řídit poté, co mu manželka s dcerou zahynuly v autě. Všechno jsou to kecy. Klidně vám pošle fotky, kde svoji ženu vydává za svoji sestru. Spoustu fotek mám, pokud se někdo bude chtít ujistit. Je to chudák, co bydlí v paneláku, nic nemá a tohle je asi jeho způsob, jak si najít sexuální úlet. Dávejte si na něj pozor! Mně se povedlo ho odhalit, ale je opravdu přesvědčivý.

 4. dasha odpovídá:

  Tak s tímhle pánem jsem měla taky co činit,potřeboval by pořádnou lekci a skřípnout po prstech.Ani se neunavuje jak tady zjišťuji měnit nějak výrazně scénář.Jen jeho pravou totožnost se mi zjistit nepodařilo,bohužel.

 5. žena999 odpovídá:

  Tohoto podvodníka (smisek-andel-certik nebo andel-certik smisek nebo certik-andel atd.) momentálně vyšetřuje policie viz. Pokud máte co jim říci, určitě je volejte.

  http://www.emimino.cz/diskuse/seznam-podvodniku-na-internetu-56333/strankovani/7/?anchor=postId21794837#postId21794837

 6. dasha odpovídá:

  Tak nevím jak moc ho vyšetřuje,ale já s ním byla ve spojení ještě minulí čtvrtek ,to mi psal že je konec.Jen jsem zvědavá jestli se někdy dozvím jak to s ním dopadlo.a nemyslím,že by s tím policie něco moc dělala.Že nás zblbnul tak že jsme mu věřili a některé ho vzali i domů,k dětem a podobně je jen naše naivita.Já jsem zuřila jak čert,ale pak jsem si řekla,můžeš si za to sama.Byla bych ráda kdyby dostal přes prsty,snad se toho dočkám.

 7. Pavla odpovídá:

  Ahoj, taky me ukecal. I kdyz vypadal hrozne a evidentne se topil ve svych lzich, musel to byt zoufalec. Lhat zenam, dostat je do postele a vyklidit pole dalsi lzi. Byl u mne doma, uzili jsme si a skoncilo to. Jestli je podvodnik? Urcite ano, kdyz si musi vymyslet takove bachorky. U me se predstavil jako lukas hrabal. 😉

Přidat odpověď