Příznaky těhotenství

První příznaky těhotenství. Jak na sobě poznat, že jsem těhotná. Jak rychle od početí jste na sobě poznala, že jste těhotná? Ptám se jestli to zle nějak poznat bez testu a návštěvy lékaře.

Pavla

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. lenka odpovídá:

  Ahojky Pavluško.Já už mám sice 3 velké děti a ročního synka a po pravdě u malého jsem to poznala skoro po 7 týdnech a to díky tomu že mi nechutnalo červené víno měla jsem 1. skleničku a už mi nějak nechutnala no a pak taky samozřejmě nepřišla mi menses.Pak už to šlo normálně.

 2. Martina odpovídá:

  Ahoj, no já třeba bych to vůbec nepoznala, nebylo mi vůbec špatně a přitom jsem dokonce i menstruovala.Těhotenský test mi po prvé ukázal negativní a pak pozitivní, jenomže to už se mi nedostavila menzes a to už jsem byla 2.měsíce těhotná

 3. Iveta odpovídá:

  ahojky,
  já jsem hned poznala že se něco děje. Měla jsem takové divné pocity uvnitř, jako malé stahy nebo co, a taky mi bylo pořád tak divně od žaludku, chtělo se mi pořád močit, aniž bych něco vypila, a taky mi nechutnalo pivo, které mám tak ráda. A pak už jen zbývalo udělat test a bylo hotovo. No, poznala jsem to skoro ihned, tak po týdnu, dvou od početí. Jenže stejně to nemělo dobrý konec, ale to sem nepatří.

Přidat odpověď