Potřebuji zhubnout

Vždycky se donutím zhubnout ale nevydrží mi to. Potřebuji nějak nakopnout a napsat jak to vydržet. Budu ráda i za jídelníček.

Iva

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Silva odpovídá:

  Když vynecháš přesolené potraviny uzeniny chipsy a potraviny s velkým obsahem cukru sladkosti a sladké kávy jako latté a nebudeš jíst výrobky z bílé mouky tak určitě zhubneš. Tohle mi před půl rokem poradil jeden odborník na výživu a zhubla jsem sedm kilo bez cvičení 🙂

 2. Klára odpovídá:

  Vydržet se to dá. Já už dneska ani nemám pocit že držím dietu. Musíš si na to zvyknout a pak už to půjde. Nauč se jíst menší porce a máš na půl vyhráno. Pak vynechej potraviny co ti radila Silva a váha poletí dolů. Uvidíš.

 3. Simona odpovídá:

  Já jsem teď najela na dietní plán, abych měla přesně stanoveno co mám jíst a kolik. Mám ho na 14 dní,tak uvidíme. Zatím nijak nehladovím, jídlo je dobrý. Pozoruji na sobě, že je mi lehčeji,že nejsem tak unavená.Budu v tom určitě dál pokračovat.

 4. Daniela odpovídá:

  Prosím tě, co máš za dietní plán? To jsi se k někomu objednávala, aby ti řekli co máš jíst atd?

 5. Simona odpovídá:

  Mám Guaretu od Dr.Staňka. Nemusíš se nikam objednávat. Dá se to koupit.Sama si vybereš na jak dlouho ho chceš. Mají různé balíčky.Jestli ho budeš kupovat, tak si nejdřív porovnej ceny. Protože mi to v lékárně nabízeli mnohem dražší. Tak jsem si to objednávala sama přímo na stránkách.

 6. Daniela odpovídá:

  Aha, tak to je super, děkuju za info.Tak se na to v pondělí schválně zeptám u nás a kdyžtak si to objednám sama.Chce se přidat i mamka. Prý kdo zhubne víc 🙂

 7. Dáša odpovídá:

  holky, a co nějaký poradce na hubnutí? Nevíte o někom dobrém? Pořád se v tom plácám, vždycky zhubnu, ale pak zase naberu. Diety už mě nebaví. Chtělo by to nějaký pořádný jídelníček…

 8. Bertula odpovídá:

  Mám stejný problém, kamarádka nedávno mluvila o světě zdraví, že u nich byla na konzultaci a bude s nimi hubnout. Přemlouvá mě ať chodím s ní.

 9. Vivina odpovídá:

  Na stránkách svět zdraví jsem našla, že mají dokonce akci na základní diagnostiku. Za dvě stovky se to dá.

 10. Margaret odpovídá:

  Byla jsem na ní. Podle výsledků mě výživová poradkyně sestavila nutriční plán.

Přidat odpověď

Podobná témata