Plíseň na nohou

Je na plíseň nohou dobrý Canesten? Teď je na něj reklama v televizi.

Jitka

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Pavla odpovídá:

  Mě teda vůbec nepomáhá, takže nedoporučuji.

 2. Tom odpovídá:

  Já jsem teda Canesten používal a můžu jen doporučit.

 3. Pavla odpovídá:

  Já teda můžu doporučit CLOTRIMAZOL AL 1% …. je levnější a mě pomáhá 🙂 Dá se koupit za 46 a Canesten je cenově jednou tak dražší (to dělají ty reklamy).

 4. daniela odpovídá:

  Nám nepomohlo ani jedno. Vyhozené peníze…

 5. Alena odpovídá:

  Ahoj děvčata.
  Já jsem řešila u dcery plísen pod nehtama na nohách a jediné co nám 100% zabralo a už odrustá zdravý nehet je chytrá houba.Dá se koupit v lékárnách u nás v Žatci ji maj za 310kč.Jsou to 3 ampulky rozpustného prášku ve vodě na 3 použití po 6 dnech.Vytře se s roztokem pokaždé i obuv a tato houba napadá plísně a mikozy takže je uplně postupně likviduje.Léčí to i více druhu onemocnění.Mužu říct že po měsíci po třetím koupání nohou už dceři začíná odrustat zdravý nehet.Nic jiného nám nepomáhalo ani prášky a ani mastičky co nám dokolečka psala pani doktorka na kožnim.
  Zkuste tento český patentovaný výrobek a uvidíte že opravdu pomáhá.Dokonce manžel nastříkal trochu roztoku na plísen na zdi a od té doby se tam už neudělala.Vím že se dá léčit i plísen na pokožce u pejsku že jim z toho pani od nás dělala koupele a od té doby už nejezdí po veterině.Má dva Šarpeje kteří na plísen trpí od malička.Napište mi prosím potom jaké máte zkušenosti.Jak a co jste si s chytrou houbou vyléčily.Hodně uspěchu přeje Alena

Přidat odpověď