Piercing do nosu

Ahoj, jsem rozhodnutá pro piercing do nosu. Ale už teď vím, že zhruba za tři až pět let se s ním kvůli zaměstnání rozloučit. Zaroste mi po vyndání piercing dírka? Nebudu tam pak mít jizvu nebo tak něco.

Alá

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. kendy odpovídá:

  ahoj…kámoška měla piercing taky v nosu taky si ho vyndala… no menší jizvička tam zůstane ale není to vůbec vidět abych si toho všimla musela bych j ten nos zkoumat hodně zblízka takže to vidět ani není 🙂

 2. Terezka odpovídá:

  Ahojky .. piercing v nose jsem měla,ale nedávno mi vypadl když jsem si utírala obličej ručníkem .. takže pujdu znova na propíchnutí .. hned mi to zarostlo,ale jde vidět,že jsem ho měla .. 😉

 3. Nicky odpovídá:

  Kamarádka ho měla stejně jako já, ovšem rozhodla se ho vyndat. Má ho venku již tři roky a dírka je tam stále… Asi to záleží na každém člověku jinak

 4. Anička odpovídá:

  Kamarádka má tam stále vidět tu dírku.Ale zase tolik to vidět to není.Je to spíš o tom, že jsem zvyklá, že ten piercing tam byl a teď mi tam jakoby u ní chybí.

 5. jančulí odpovídá:

  já bych se chtěla zeptat jestli je lepší si nechat piercing do nosu nastřelit nebo propíchnout

 6. linda odpovídá:

  Ahojik chci se zeptat, mám po plastické operaci nosu..a když ted mám krásný nosík, tak jsem se rozhodla dat si piercing do nosu.Ale jsem teprve 2 měsíce po operaci, tak nevím jestli je to dobrý nápad.má někdo zkušenosti?

 7. Katka odpovídá:

  Doporučuji ještě alespoň měsíc počkat. Ideálně se poradit s operatérem.

 8. Wendy odpovídá:

  awoy mno já si nechala piercing do nosu nastřelit ve zlatnictví,neměla jsem s tím žádné problémy,po třech dnech jsem si akorát měla vyměnit náušnici za piercing,bylo to v pohodě,za týden jsem to mělo zahojené a vůbec mě to nebolí,platila jsem za to jen 120,- což je skvělá cena…kámoška si byla ten piercing píchnout a říkala že ji to hrozně bolelo a platila za to 560,- a hojilo se jí to myslím týden a půl…ale záleží na člověku jaký má práh bolesti,já jsem s piercingem spokojená.

 9. Aneta odpovídá:

  Ahoj,chtěla jsem se zeptat..slyšela jsem něco o nastřelování piercingu do nosu..Je něco takovýho?

 10. Wendy odpovídá:

  :ANETA: awoy nevím jestli jsi četla můj příspěvek,ale ano piercing do nosu existuje,samozřejmě i píchnutí i nastřelení…nastřelení dělají normálně ve zlatnictví,tedy jak ve kterém ale stačí se někde poptat…já si byla taky nastřelit,stálo mě to 120,- a mám to okey..je to méně bolestivější jako píchnutí.

 11. Johanka odpovídá:

  Ahojky.. taky teďka s mamkou váháme na piercing do nosa takovou malou tečičku…. a vite jakože jak mi bude 50 =D tak mi určo piercing nebude slušet 😀 no a tak by mne zajímalo jestli mi to zaroste .. ?
  a nechávám si to nastřelit…

 12. Míša odpovídá:

  Ahoj chtěla bych se zeptat jestli nemá někdo s piercingem v nosu nějaký problém? Např. při rýmě.

 13. Simča odpovídá:

  Ahojky piersing mám v nose už asi půl roku teď jsem si ho nevyndávala 2 měsíce a nejde vyndat 🙁 zkouším to ale mocky to bolí.. co mám dělat děkuji moc

 14. Kateřina odpovídá:

  No jestli ti nezarostl,ale nevim to určitě jak bych s tím šla k lékaři.

 15. Nikola odpovídá:

  Ahoj chtela sem se zeptat jestli boli kdyz si necham nastrelit pearcing do nosu.

 16. Vendy odpovídá:

  Ahoj, chtěla jsem se zeptat.. Piercing v nosu jsem už jednou měla,ale vypadl mi. Chtěla bych si ho nechat znova nastřelit. Nastřelujou to ve zlatnictví? Děkuju za info.. :))

 17. Anča odpovídá:

  Ahoj, zaroste ale zda tam bude jizvička ti nikdo neřekne.

 18. Valenýna odpovídá:

  Ahoj,je lepší si nechat ho nastřelit? A nebo je lepší propíchnout?

 19. Kamo odpovídá:

  Ahoj přemýšlím o šířce do chrupavky. Nevím jestli normálně pro píchnout nebo jestli nastřelit.. Hlavně aby mě to do budoucna nebolelo..

 20. Katka odpovídá:

  Ahoj mám od včera piercing a dneska jsem byla v bazénu a vypadl mi za jak dlouho si tam muži dat jiny a nebo za jak dlouho mi za roste dikrka

Přidat odpověď

Podobná témata