Opožděná menstruace

Jak často se vám stává, že máte opožděnou menstruaci. Když jsem brala antikoncepci tak jsem měla cyklus jako hodinky. Vím, že to při braní antikoncepce tak má každá. Ale když jsem ji vysadila tak mám občas opožděnou menstruaci na což jsem nebyla zvyklá. Co všechno může menstruaci zpozdit a čím myslíte, že to je?

Žaneta

Odpovědi ostatních uživatelů

  1. Lenka odpovídá:

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat.. Měla jsem pohlavní styk s přítelem použili jsme kondom a v té době jsem měla i tvz. neplodné dny, potom bylo všechno v pohodě menstruaci jsem dostala pravidelně, ale teďka další měsíc se menstruace nedostavila.. Prosím poraďte, co to znamená? Je to jen pouhé zpoždění a nebo můžu být i těhotná?? Děkuju za odpověď:)

  2. Eva odpovídá:

    Dobrý den,menstruaci mám zpožděnou a to tak ,že jsem ji měla dostat 16.7 a už je 25.7,dělala jsem si test a dvakrát vyšel pozitivní ale ta druhá čárka byla taková slabší.Jsem těhotná?Nikdy se mi to tak dlouho nezpozdilo,ale začala jsem poslední dobou cca 14 dní brát pivovarské kvasnice,orenzym a brusinky v tabletách,nemůže to mít na to vliv?

  3. Andrea odpovídá:

    Ahoj chtěla bych se zeptat jestli můžu před menstruací sportovat?

Přidat odpověď