Nemohu pohnout z váhou

Úspěšně jsem zhubla šest kilo a chtěla bych v tom pokračovat. To se mi ale nedaří. Přestože stále cvičím a dodržuji jídelníček váha se mi za poslední měsíc nepohnula. Co mám dělat?

Kamila

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Věrka P. odpovídá:

  Ahoj. Pokud děláš stále stejné cviky se stejnou intenzitou a zátěží a držíš stále stejný jídelníček tak si na to tvoje tělo už zvyklo a potřebuješ mu dát nový podnět. Musíš změnit cvičení nebo zvýšit jeho intenzitu a změnit stravování a váha ti opět půjde dolů.

 2. Kamila odpovídá:

  Díky. Zkusím udělat změny 🙂

 3. Emillia odpovídá:

  Ahoj, na internetu je spousta videí, kde se s časem zvedá náročnost, doporučuji po něčem takovém kouknout.

 4. Jarka odpovídá:

  Ahoj já jsem začala běhat aby se mi pořádně pohnula váha a po běhání jsem začala pít vodu z kokosových ořechů a váha krásně klesá.

 5. PetraPokorná odpovídá:

  já už deset let marně zkouším zhubnout, vždy se mi to daří první týden a pak to vzdám a dostaví se jojo efekt. Navštěvuji teď Svět zdraví, jednu výživovou poradkyni a je mi dávno už díky ní jasný, kde jsem vždy dělala chybu. Doporučuji všem hubnutí s výživovým poradcem, hubnutí funguje, stačí jen chtít.

 6. Janka odpovídá:

  No já se k nim chystám po novém roce tak jsem zvědavá protože nevím co čekat. Dívala jsem se na ty programy a akorát trochu tápu v tom, jakou délku zvolit.

Přidat odpověď

Podobná témata