Nechuť k milování

Pociťovala jste někdy nechuť k milování? S partnerem jsem teprve 5 let, takže krátce a zde bych problém neviděla. O sexu se normálně bavíme a že by mě přítel nepřitahoval a nedokázal vzrušit to také nemohu říct. Ale když má dojít k milování tak se snažím na něco se vymluvit. Nevím proč, protože doposud se nikdy nic takového nepociťovala ani s jiným mužem.

Šárka

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. French_Vanilla odpovídá:

  Já jsem tenhle problém kdysi měla když jsem brala dlouhodobě HA, ta může ovlivňovat chuť na sex…

 2. Katka odpovídá:

  Poslední rok to také zažívám,nevím co s tím,mám vztah taky 5 let,stačí mi jen se přitulit,dřív tomu tak nebylo,neměla jsem pořád dost a ted pravý opak.Poradí někdo?

 3. Veronika odpovídá:

  Už tři a půl roku mám přítele, je to můj první partner, se kterým jsem měla pohlavní styk. Můj problém je ten, že jsem jak počasí, nějakou dobu bych se třeba každý den milovala ale pak zase nastane doba, kdy jenom myšlenka na sex mě odpuzuje. Nevím co to je a nedokážu si s tím poradit. A také mám ten problém, že mě milování bolí, nemůžu se uvolnit a popravdě jsem ještě nikdy nebyla vzrušená natolik, abych zvlhla. Vždycky mi musí pomoci lubrikant. Jsem z toho nešťastná, ale mám přítele který mě chápe ale je stejně bezradný jako já a už mu to začíná vadit 🙁 Jsem bezradná. Prosím, poraďte mi někdo…

 4. Magda odpovídá:

  Po porodu jsem měla tenhle problém asi rok. Porod byl hodně ošklivý i když císařem, ale měla jsem poté velké komplikace a asi jsem za to dávala vinu manželovi. Rok jsme pak neměli vůbec žádný styk a to se fakt divím, že si nenašel jinou. Vydržel to se mnou a už se vrátilo vše k normálu. Jen je teď ten sex trošku jiný, není tak zábavný a někdy se k tomu musím i přemlouvat. Jsou ale období, kdy bych nejradši spala s malou v pokoji abych nemusela za ním do postele. Asi je to opravdu antikoncepcí.

Přidat odpověď