Mléko Humana

Ahoj holky, máte někdo zkušenosti s mlékem Humana? Narazila jsem na něj dnes v dm, a cena se mi docela líbí, tak sem si říkala, že bych ji zkusila?

Hanička

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Martina odpovídá:

  Každé mimčo reaguje jinak. Musí mu chutnat a nesmí po něm trpět třeba na prdíky. Takže to musíš vyzkoušet 🙂 Já dávala u jednoho Bebu a u druhého Nutrilon takže nevím jaké je.

 2. Kiki odpovídá:

  My začali Humanu používat na doporučení tety, co žije už nĚkolik let v Německu. Naše malá hodně trpěla na zácpy a na prdíky.. potom jsme vyzkoušeli Humanu a bylo po problémech. Takže za nás můžu určitě doporučit. V Německu je to nejoblíbenější značka.

 3. Maruška odpovídá:

  je to opravdu super značka. Jediná po dlouhé době, která nám nezpůsobuje problémy s nadýmáním. Takže já téhle značce opravdu věřím, mají kvalitní produkty. Jen u nás není bohužel ještě tak známá.

 4. Simonka odpovídá:

  Holky, a zkoušeli jste někdo i ty jejich kaše? Jaké jsou?

 5. Kiki odpovídá:

  Kaše už sme vyzkoušeli skoro všechny! Nejoblíbenější je ale kaše na dobrou noc s banány. Krásně zasytí a dcerka spí jak brouček 🙂

 6. Simonka odpovídá:

  A dělají třeba i nemléčnou variantu kaší?

 7. Kiki odpovídá:

  Jasně, jsou jak mléčné, tak i nemléčné varianty, musíš vyzkoušet, která vám nejvíc sedne, chuťově jsou ale moc dobré. Mrkna na web, mají tak výběr všech kaší.

 8. Fifinka odpovídá:

  Holky, nám kaše taky moc chutnají. Malá je miluje a já je po ní taky hrozně ráda dojídám. Určitě doporučuji vyzkoušet.

 9. Janča odpovídá:

  Holky, a nemáte nekdo zkušenost s mlékem Anticolic?

 10. Alča.N odpovídá:

  Ahoj Jančo, my sme ji měli a malé dost pomohla na bolavé bříško. Malá potom krásně kakala, netrpěla na zácpu a nebolelo ji bříško. No vyzkoušej a uvidíš 🙂

Přidat odpověď

Podobná témata