Kryolipolýza od nebeslev.cz

Ahoj, právě jsem zakoupila voucher na kryolipolýzu od nebeslev a hned na to jsem bloudila recenzemi že neplatí. Tak se obávám, zda-li jsem peníze nevyhodila oknem. Nebyl jste tam náhodou někdo přes tenhle server za voucher místo psaných 9000Kč ? Jaké máte zkušenosti, díky moc.

Pavlína

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Lenka Vlasáková odpovídá:

  Na slevomatech nikdy nekoupíš plnohodnotnou kůru. To je moje zkušenost.

 2. Dita odpovídá:

  Holky neblbněte!

  Všechny ty zázračné ceny za kryolipolýzu na slevových portálech jim sice přilákají zákazníky, ale málokdo ví, že se o SKUTEČNOU kryolipolýzu vůbec nejedná. Tomu pak odpovídá výsledek. Ty správné přístroje ma v souč. době u nás jen pár salonů a ty na slevových portálech nenajdete. Je to např. YES Visage S.Krajinové v Praze, Brně a Ostravě.Ceny jsou ale úplně jiné.Mám 3 měs. po zákroku a špeky nad a pod pasem se výrazně zmenšily. Mám radost!

 3. LENKA odpovídá:

  PAVLÍNO JA ZAKOUPILA NA SLEVOMATU KRYOLIPOLÝZU 2 NASATÍ PO 45 MIN.TAK SE CHCI OBJENAT JAK TO PUJDE JE TO V PRAZE SALON ESTHETIC-LASER CLINIC STALO MI TO 890KČ DOUFAM ŽE MI TO POMUŽE.

 4. Pavlína odpovídá:

  Tak dej Lenko urřitě vědět jak to dopadlo, zda-li to vážně funguje.

 5. Marty odpovídá:

  Tak nevím jak vy,ale není pravda že na slevových portálech účinnou kryo nenajdete.Jde jen o to si pohlídat, aby to bylo nasátím, na dobu min. 30 min. a na teplotu -5 stupňů.Pokud tuto službu nabízejí na slevových portálech a taky pak tak činní, je výsledek znát ať je to přístroj či salon takový nebo makový.Nejde tam o salon ani o přístroj ale jen o dobu,mráz který působí na buňky a aby se ten tuk „nasál“…A z vlastní zkušenosti vím že výsledky jdou vidět i u kryo od 600kč.

 6. Dana odpovídá:

  Ahoj holky,

  byla jsem ve Studiu hubnutí a kosmetiky na ošetření aknózní pleti a mohu jen doporučit, přečtěte si jejich recenze – maximální spokojenost. Mají ještě další přístroje, které určitě vyzkouším. Tady to funguje.

  Lucka

 7. lenka odpovídá:

  Ahoj holky byla jsem v Praze esthetic salon Černý Most,dělali mi nasávací kryolipolýzu 45MIN.chladí na -5st.to je 1nasátí já měla 2.maji přístroj kryolipo.výsledky jsou vidět do 2 měsícu a musíte vypit 2-3l denně.ted ma slevu amplion už jsem koupila.

 8. Martina odpovídá:

  Ahoj holky, kryolipolýzu jsme chtěli kupovat pro naše studio. Nekoupili jsme ho proto, že se ceny pohybují strašně moc nízko, nevím, koumu se to může vyplatit. Každopádně o kryolipolýze něco vím. Přístroj mají téměř všichni stejný pokud jde o nasávací kryolipolýzu. Ta destičková nemá smysl, nepromrazí dostatečně tkáň a ještě to může být nebezpečné na orgány. Ale pozor na dobu působení! 45 minut je naprosté minimum, standart by měla být hodina nasátí na jednom místě, tak jedině odumře dostatečné množství tukových buněk. Je to až 20% ale nikoliv minimálně 25% jak inzerují slevové servery 🙂 Jinak oheldně slevových serverů, opravdu jde většinou o hodně ošizené nabídky, protože jde o tak velkou slevu, že se většinou provozovateli téměř nevyplatí, zvlášť když slevovému serveru odevzdá 20 i více procent. Takže holky – vybírejte, čtěte, ptejte se. Některé salony jsou opravdu tragické. Já jsem v jednom tragickém byla, ale naštěstí kryolipolýza byla provedena správně a fungovala. Ale obsluha a prostředí, to bylo něso otřesného! 🙂 Tak vzůru na slevové akce. Pokud byste některá chtěla na IPL depilaci, akné nebo omlazení, můžete zavolat nám do Clariss studia a dostanete cenu jako na slevovém serveru a péči jako v luxusním salonu 🙂 To zaručuji.

Přidat odpověď