Jak na bílé zuby

Mám zažloutlé zuby sice ne moc ale mám. Chtěla bych je ale bělejší. Dá se bílých zubů dosáhnout bez bělení. Když se budu vyhýbat sladkému a všemu po čem zuby žloutnou mohou mi zuby zesvětlat? Zuby si čistím třikrát denně a večer a ráno ještě používám ústní vodu Listerine.

Katka

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Magda odpovídá:

  Hodně záleží na dědičnosti. Pokud máte v rodině špatné zuby, nebo náchylnost k jejich zabarvení, tak s tím nic moc neuděláte. Myslím si, že stačí na kartáček jednou až dvakrát týdně nanést vrstvu jedlé sody a vyčistit si je jako pastou a nebo používat pasty na bělení zubů.

 2. Markéta odpovídá:

  Já osobně jsem zastáncem že pro bílé zuby je důležitá životospráva, tzn. jíst to správné jídlo a taky pít správné nápoje, no a nekouřit. Co se týče bělení zubů, tak ordinační bělení je mimo mé fin. možnosti při studiu. Byla jsem na stáži v USA, tam používají na domácí bělení zubů bělící pásky na zuby Crest. Vyzkoušela jsem je a k velkému překvapení mi to zuby vybělilo a i to celkem dlouho vydrželo.

 3. Anetka odpovídá:

  Mně pomohla zubní pasta. Měla jsem zuby zažloutlé od kávy a černého čaje, černý čaj jsem úplně vypustila a kafe si dávám už jen jedno a koupila jsem si bělící pastu Mediblanc, kterou mi doporučil zubař a docela to pomohlo.

 4. Kamila odpovídá:

  holky nasla jsem na svedskou belici pastu, pouzivate nektera?

 5. silvia odpovídá:

  o jakou konkretne se jedna?

 6. Kateřina odpovídá:

  kde jste ji sehnaly? a jakou?

 7. vanda odpovídá:

  co tam kupujes?myslim konkretne

 8. janina odpovídá:

  belici pastu

 9. paja odpovídá:

  a beli?

 10. omega odpovídá:

  švýcarská pasta? řekla bych, že švýcarské produkty bývají velmi kvalitní

 11. feda odpovídá:

  no, zalezi co od te zubni pasty ocekavate. Belici efekt byva casto opravdu pozorovatelny

 12. betynka odpovídá:

  holky jaka pasta beli uz treba po prvnim pouziti?

Přidat odpověď

Podobná témata