Chodíte naostro

Holky jak se říká naostro bez kalhotek. Já jsem si to letos v létě tak oblíbila, že si s příchodem chladnějších dnů zase musím na kalhotky zvykat. Dokonce jsem si je nebrala ani pod sukni. Jen pod mini. Ale u sukní už jsem si tak příjemné pocity neužívala, protože jsem pořád musela myslet na to aby mi někde nevykoukla:). Hlavně v sedě  na židli.

Markéta

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Hanka odpovídá:

  Při těch teplotách co ted jsou tak dost často. Ale záleží co mám na sobě.

 2. Tereza odpovídá:

  Je to dobré chodit naostro a nebo se dá lehce chytit nějaká nemoc?

 3. klára odpovídá:

  Chodím naostro celé léto.Jestli mám minisukni nebo letní šatičky nerozlišuji,vzrušujou mě pohledy mužů na můj rozkrok.Jen mám strach aby se ve mně nco neobjevilo co nechci.Ale moc mě to vzrušuje tak chodím oblečená jen aby se neřeklo.

 4. Karolína odpovídá:

  chodim na ostro rada a rada se divam na muze, kteri se snazi sklonit a kouknout se

 5. michaela odpovídá:

  Ja chodim naostro da se říct že skoro celé léto.Chodim s kamaradkou na nudy a jednou jsme se domluvily že pojedem naostro z domu.Už při našem setkani mě překvapilo jak kratoučke šaticky Dáša má,ale já netušila že kalhotky má.Vše proběhlo jak jsme naplanovaly akorat kamaradka musela odejt domů dřív,volal její přítel,tak jsme se rozloučily ale já ještě zustala na pláži.Vubec jsem nezaregistrovala že odjela v me delši džinove sukni.Přišel čas a ja chtěla jit domů taky,a ono ejhle.V naší společné skřínce zůstaly letní šatičky které stěží zakrývaly zadeček,při představě že jsem měla domů dvacet km jsem se zhrozila.Nezbylo mi nic jine než si je obliknout,ale pohled do zrcadla na šatně nebyl nijak lakavý na to abych vyrazila domů.Stačilo vykročit a už se drala ma pulka zadečku ven,a to už nešly ramínka spustit dolů.Co napalt že jsem byla celá opálená a vyholená když bylo všechno vidět.Jenže nebylo zbytí a vyrazila jsem.Celý to dopadlo dobře akorat při nastupu do vlaku a autobusu asi bylo vše vidět.Jenže ja po cestě zjistila že mě to vlastně vzrušuje a od te doby jsem na sobě v létě kalhotky da se říct neměla.Doma jsem jen v tričku a když jdu ven tak taky v mini nebo v šatičkach ale trošku delších než jsem měla poprvní.Nakonec mi Dáša řekla že si myslela že naostro taky nepujdu.

 6. Zina odpovídá:

  V kratičkých jsem neriskovala, přece jen se to nemusí uhlídat, zvláště ve městě….ale v sukni do poloviny stehen, nebo v letních šatkách….je to příjemné

 7. Lucka odpovídá:

  Já chodím naostro v létě pořád. I v mini, vzrušuje mě když mi něco může vykouknout. Doma celá nahá.

Přidat odpověď