Čekám dítě s jiným mužem

Jsem vdaná a teď jsem zjistila, že jsem těhotná. Že ho nečekám se svým mužem tak tím jsem si naprosto jistá. Nevím co s tím. Přiznat se nebo jít na potrat? Nebo mému muži nic neříct a tvářit se, že to je naše dítě?

Petra

Odpovědi ostatních uživatelů

 1. Veronika odpovídá:

  myslím si,že je lepší jít s pravdou ven,jinak si to budeš vyčítat celý život,až se malé narodí a nebude manželovi podobné dřív nebo později to stejně zjistí,bude to pro oba těžké,ale pokud té manžel miluje tak se s tím smíří,určitě ne hned nějakou dobu mu to potrvá a možná i celý život,držím palečky

 2. Jarka odpovídá:

  Pokud chceš zůstat i nadále se svým manželem a ne s otcem dítěte, tak se manželovi rozhodně nepřiznávej!!! Mohla bys zůstat sama. Pochybuju, že by Ti to manžel jen tak odpustil. S podobou dítěte na tatínka bych si hlavu nedělala..spousta dětí není moc podobná rodičům. Potrat bych zavrhla, to se spíš manžel dozví o tom, že jsi šla na potrat, než že není pravým otcem. Hodně štěstí!

 3. Klára odpovídá:

  Ahoj, taky si myslím že by ses neměla přiznávat.A jak si můžeš být tak jistá že není manželovo?Chlapi nám taky dělají různé špatnosti, mají milenky a nikdy se nám s tím nemíní svěřovat.Držím palce a těm kdo nad tím kroutí hlavou vzkazuji, že i jim se to může někdy stát.Příroda je nevyzpytatelná.

 4. Jarka odpovídá:

  Já mám jiný problém.Chceme s přítelem dítě a nejde to.Přemýšlím o oplodnění kamarádem.Nemám na umělé za 25tis.Přítel by to ale nesměl vědět.To by byl konec.Chlapi nesnesou,že by ženská spala s jiným.Proto nepřiznávat.

 5. hanka odpovídá:

  Ahoj holky ja bych taky potřebovala poradit,a nevim na koho se mam obratit…mohli by ste mi pomoct prosim..????napiste

 6. Hana odpovídá:

  Mám stejný problém a nevím si rady taky, ale pro mě jediný řešení potrat, nebo doufat že bude po mě. Mohu se zeptat jak ses rozhodla a jak to dopadlo?

 7. Bara odpovídá:

  Holky už je to mnoho let co jste sem psaly a mě by zajímalo jak to dopadlo???

Přidat odpověď

Podobná témata